Linki Sponsorowane
Pracę oferują

£15—£20na godzinę

Pracowniku Biurowym

Administracja, Księgowość, Marketing

Wimbledon > Londyn Pd.-Zach. SW

Nr ogłoszenia: 785753
Treść ogłoszenia

Firma DM WIndow Solutions poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Biurowego, która będzie odpowiedzialna za skuteczną koordynację działań biura.

Oczekujemy, że kandydat będzie posiadać następujące umiejętności i cechy

Perfekcyjna znajomość języka angielskiego.

Komunikatywność: Doskonała zdolność klarownego komunikowania się zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej.

Organizacja i planowanie: Umiejętność prowadzenia listy zadań, określania priorytetów oraz efektywne zarządzanie czasem.

Dokładność: Precyzyjne i dokładne wykonywanie obowiązków.

Elastyczność: Umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków i sytuacji.

Umiejętność pracy w zespole: Skuteczna praca w zespole, współdziałanie i budowanie relacji.

Znajomość narzędzi biurowych: Biegła obsługa narzędzi biurowych, w tym Microsoft 365.

Kreatywność: Umiejętność kreatywnego podejścia i znajdowania nowych rozwiązań, myślenie "poza schematem".

Etyka pracy: Solidność, uczciwość i odpowiedzialność.

Zdolność do uczenia się: Elastyczność, szybkie przyswajanie nowych umiejętności oraz otwartość na naukę.

Dbałość o szczegóły: Uwaga na szczegóły, zwłaszcza w dokumentacji, korespondencji i innych zadaniach.

Elastyczność i adaptacyjność: Umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków, priorytetów i wymagań.

Obowiązki:

Obsługa systemów informatycznych:

Obsługa programów biurowych, Microsoft Office, wprowadzanie danych do systemów informatycznych.

Wsparcie administracyjne:

Pomoc w prowadzeniu księgowości, archiwizacja dokumentów księgowych, obsługa faktur.

Obsługa klienta:

Obsługa klienta przez telefon, e-mail lub osobiście, udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów.

Obsługa telefonów:

Odbieranie i przekazywanie rozmów, udzielanie informacji oraz rejestrowanie wiadomości.

Przygotowywanie dokumentów:

Redagowanie, formatowanie i drukowanie dokumentów, raportów, prezentacji.

Obsługa urządzeń biurowych:

Obsługa urządzeń biurowych takich jak drukarki, kserokopiarki.

Planowanie i koordynacja:

Planowanie spotkań, podróży służbowych, organizowanie konferencji, rezerwacja sal konferencyjnych.

Przygotowywanie raportów i analiz:

Pomoc w przygotowywaniu raportów, analiz, prezentacji danych.

Zarządzanie dokumentacją:

Archiwizowanie, skanowanie i klasyfikowanie dokumentów, dbanie o porządek w aktach.

Współpraca z innymi działami:

Współpraca z innymi pracownikami, działami firmy w celu realizacji zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres sales@dmwindowsolutions.co.uk

W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Pracownika Biurowego".

Kontakt

DM Window Solutions Ltd
Zuzanna

Numer telefon wg wzoru nr kierunkowy kraju nr telefonu, np.: +44 7123456789 lub +48 221234567
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!
Anty spam!
Nie życzę sobie przysyłania na mój adres żadnych informacji o usługach ani innych ofert o charakterze komercyjnym.

Filtruj